Menü

Tutkal Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Tutkal

Tutkal

Tutkal üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Tutkal çeşidi bulunmaktadır.

Tutkal fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Tutkal işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Tutkal olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Sınıf Lambiri, Suntalam, Mobilya Dekorasyon, 4m Kontraplak, Sedir Kereste, Suntalam Renkleri, Doğramalık Kereste, Kapı Kolları, Süper Lambiri, Sunta, Kontraplak, Sandwich Panel, OSB, Sandwich Kasa, Odek Pleywood, Kastamonu Entegre Sunta, Tüm Kontraplak Çeşitleri, Sümerlit, PVC Bant 0,80 cm, Kavak Kontraplak, 18m Kontraplak, Lareks Kereste, Teak Kereste, İthal Kereste, Maun Kereste, Petek, Kapı Paneli, Pergole, Zımba Teli Çeşitleri, Tutkal, Ahşap Pencere, Egzotik Kereste, Pervaz, Gürgen Kereste, Ahşap Ev, 15m Kontraplak, İreko Kereste, Kapı Sereni, İnşaatlık Kereste, Masif Panel, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.