Menü

Tutkal Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Tutkal

Tutkal

Tutkal üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Tutkal çeşidi bulunmaktadır.

Tutkal fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Tutkal işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Tutkal olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Sandwich Kasa, Laminat Parke, Suntalam Renkleri, Mobilya Kulpları, Sundurma Yapımı, Kavak Kontraplak, PVC Bant 1 m, Akrilik, Maun Kereste, Köpük Silikon, Tutkal, Zımba Teli Çeşitleri, Panel, Amerikan Suntası, Lambiri, Lareks Kereste, Gürgen Masif Panel, Ambalaj Sandığı, Marin Kontraplak, Fors Meteşe, İreko Kereste, Pergole, Kapı Kilidi, Tüm Kastamonu Enteğre Mdf Lam, Pleywood, Kapı Kolları, OSB, Kapı Sereni, Frenli Menteşe, PVC Bant 0,40 cm, Hırdavat Aksesuar, Doğal Masa, Ahşap Pencere, Eyong Kontraplak, Masif Panel, Peyzaj Kütükleri, Sipo Kereste, Mdf, Streç Film, İthal Kereste, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.