Menü

Sunta Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Sunta

Sunta

Sunta üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Sunta çeşidi bulunmaktadır.

Sunta fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Sunta işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Sunta olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Gürgen Masif Panel, Kavak Kontraplak, Akrilik, Sandwich Panel, Lambiri, Sınıf Lambiri, OSB, Amerikan Suntası, Pleywood, Kapı Kolları, Masif Panel, Tüm Kastamonu Enteğre Mdf Lam, mdflam, Budaksız Lambiri, Ahşap Pencere, Lareks Kereste, Pergole, Kayın Kereste, Streç Film, Tüm Kontraplak Çeşitleri, Marin Kontraplak, Kapı Fitili, 8m Kontraplak, 18m Kontraplak, Kapı Sereni, Mobilya Üretim, Kamelya, PVC Bant 0,80 cm, PVC Bant 1 m, Eyong Kontraplak, Laminat Parke, Sümerlit, Yatak Dolabı, 15m Kontraplak, Ambalaj Sandığı, Kapı Yüzeyi, İreko Kereste, Compakt Laminant, Kastamonu Entegre Mdf, Mobilya Dekorasyon, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.