Menü

Sunta Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Sunta

Sunta

Sunta üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Sunta çeşidi bulunmaktadır.

Sunta fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Sunta işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Sunta olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; PVC Bant 0,40 cm, Mutfak Dolabı, Pervaz, Kastamonu Entegre Mdf, Lambiri, Sapelli Kereste, Sınıf Lambiri, Suntalam Renkleri, Doğramalık Kereste, Kayın Kontraplak, Sandwich Kasa, Hırdavat Aksesuar, Kamelya, Kapı Paneli, Tüm Kontraplak Çeşitleri, Mdf, Çatılık Kereste, Gürgen Masif Panel, mdflam, Budaksız Lambiri, Kontraplak, Streç Film, Suntalam, Lareks Kereste, Yerli Pleywood, İthal Kereste, Deck, Zımba Teli Çeşitleri, Teak Kereste, Eyong Kontraplak, Atlas Zımpara, OSB, Pleywood, Maun Kereste, Yatak Dolabı, Rus Pleywood, PVC Bant 0,80 cm, Gürgen Kereste, Ayos Kereste, Kapı Fitili, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.