Menü

Sunta Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Sunta

Sunta

Sunta üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Sunta çeşidi bulunmaktadır.

Sunta fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Sunta işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Sunta olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Tutkal, mdflam, Süper Lambiri, Laminat Parke, Mobilya Dekorasyon, İreko Kereste, Compakt Laminant, Sınıf Lambiri, Çam Masif Panel, Ladin Masif Panel, Sandwich Panel, Gürgen Masif Panel, OSB, 4m Kontraplak, Masif Panel, Kapı Sereni, Hırdavat Aksesuar, Kontraplak, 15m Kontraplak, Doğramalık Kereste, Akrilik, Egzotik Kereste, Teak Kereste, Marin Kontraplak, Sunta, Sapelli Kereste, Ahşap Ev, Gürgen Kereste, Zımba Teli Çeşitleri, Kapı Kolları, Marin Kontraplak, Çatılık Kereste, Tüm Kastamonu Enteğre Mdf Lam, Rus Pleywood, Streç Film, Kapı Yüzeyi, Atlas Zımpara, Petek, 8m Kontraplak, PVC Bant 0,80 cm, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.