Menü

Pleywood Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Pleywood

Pleywood

Pleywood üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Pleywood çeşidi bulunmaktadır.

Pleywood fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Pleywood işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Pleywood olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Çam Masif Panel, Yatak Dolabı, Gürgen Masif Panel, Kastamonu Entegre Mdf, Eyong Kontraplak, Sunta, Atlas Zımpara, Marin Kontraplak, Ambalaj Sandığı, Sümerlit, Sapelli Kereste, Kayın Kontraplak, 15m Kontraplak, Dyson Maskeleme Bantları, 8m Kontraplak, Yerli Pleywood, PVC Bant 0,40 cm, Streç Film, PVC Bant 1 m, İthal Kereste, Kapı Kolları, Mobilya Dekorasyon, 18m Kontraplak, Pergole, Amerikan Suntası, Kastamonu Entegre Sunta, Kapı Fitili, Mobilya Üretim, Ahşap Pencere, Budaksız Lambiri, Egzotik Kereste, Hırdavat Aksesuar, 4m Kontraplak, Suntalam Renkleri, OSB, Suntalam, Doğramalık Kereste, 6m Kontraplak, Masif Panel, Lareks Kereste, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.