Menü

OSB Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

OSB

OSB

OSB üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca OSB çeşidi bulunmaktadır.

OSB fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz OSB işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

OSB olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; OSB, Mobilya Üretim, Marin Kontraplak, Ahşap Ev, Kavak Kontraplak, Gürgen Masif Panel, 4m Kontraplak, Ambalaj Sandığı, Pleywood, Mutfak Dolabı, PVC Bant 0,80 cm, İreko Kereste, Petek, Kayın Kereste, Marin Kontraplak, Kayın Kontraplak, Kastamonu Entegre Sunta, Çatılık Kereste, PVC Bant 0,40 cm, 6m Kontraplak, Mdf, Lambiri, Suntalam, Suntalam Renkleri, Sunta, 8m Kontraplak, Eyong Kontraplak, Pervaz, Sınıf Lambiri, Tüm Kontraplak Çeşitleri, 15m Kontraplak, İnşaatlık Kereste, Kapı Sereni, Maun Kereste, Sümerlit, Dyson Maskeleme Bantları, Rus Pleywood, Ayos Kereste, Zımba Teli Çeşitleri, Kamelya, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.