Menü

OSB Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

OSB

OSB

OSB üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca OSB çeşidi bulunmaktadır.

OSB fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz OSB işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

OSB olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Kayın Kontraplak, 4m Kontraplak, Odek Pleywood, Sundurma Yapımı, Kapı Paneli, PVC Bant 1 m, Kastamonu Entegre Mdf, İreko Kereste, Marin Kontraplak, Kastamonu Entegre Sunta, İnşaatlık Kereste, Yatak Dolabı, PVC Bant 0,80 cm, Kayın Kereste, Yerli Pleywood, Hırdavat Aksesuar, Mutfak Dolabı, Maun Kereste, OSB, Masif Panel, Rus Pleywood, Atlas Zımpara, Sedir Kereste, Kapı Fitili, Ayos Kereste, Mobilya Üretim, Doğramalık Kereste, Kavak Kontraplak, Petek, Kapı Kolları, Zımba Teli Çeşitleri, Eyong Kontraplak, Pergole, Tüm Kontraplak Çeşitleri, 8m Kontraplak, Mobilya Dekorasyon, Kamelya, İthal Kereste, Deck, 18m Kontraplak, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.