Menü

OSB Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

OSB

OSB

OSB üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca OSB çeşidi bulunmaktadır.

OSB fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz OSB işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

OSB olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Pleywood, OSB, 6m Kontraplak, Çatılık Kereste, Doğramalık Kereste, Ambalaj Sandığı, Kapı Kolları, Suntalam Renkleri, Atlas Zımpara, Sınıf Lambiri, Akrilik, Dyson Maskeleme Bantları, Compakt Laminant, Pervaz, Çam Masif Panel, İnşaatlık Kereste, İthal Kereste, Eyong Kontraplak, Lambiri, 18m Kontraplak, Doğal Masa, Suntalam, İreko Kereste, Sapelli Kereste, Egzotik Kereste, Odek Pleywood, Gürgen Kereste, 15m Kontraplak, Ahşap Pencere, Rus Pleywood, Kontraplak, Hırdavat Aksesuar, Teak Kereste, Kamelya, Kamelya Üretim, Budaksız Lambiri, Gürgen Masif Panel, Kayın Kereste, Tüm Kontraplak Çeşitleri, Kavak Kontraplak, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.