Menü

OSB Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

OSB

OSB

OSB üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca OSB çeşidi bulunmaktadır.

OSB fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz OSB işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

OSB olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Pleywood, Kiriş, Mdf, Lareks Kereste, Kastamonu Entegre Mdf, Ambalaj Sandığı, Dyson Maskeleme Bantları, Fors Ray, Lambiri, Eyong Kontraplak, Petek, Suntalam, Sandwich Panel, Kapı Yüzeyi, Egzotik Kereste, PVC Bant 1 m, Fors Meteşe, Yönsüz Menteşe, Streç Film, Kapı Kolları, Kastamonu Entegre Sunta, Vida Çeşitleri, Yatak Dolabı, Peyzaj Kütükleri, Proje İşleri, Ahşap Pencere, Kapı Fitili, İreko Kereste, Panel, Döşeme, Kamelya, Kapı Kilidi, Deck, Suntalam Renkleri, Kapı Sereni, Köpük Silikon, Mobilya Dekorasyon, Lastik Ayak, Kontraplak, Frenli Menteşe, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.