Menü

OSB Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

OSB

OSB

OSB üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca OSB çeşidi bulunmaktadır.

OSB fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz OSB işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

OSB olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; PVC Bant 0,80 cm, Kapı Sereni, Mutfak Dolabı, Odek Pleywood, Pervaz, Kavak Kontraplak, 15m Kontraplak, mdflam, 8m Kontraplak, OSB, Eyong Kontraplak, Doğramalık Kereste, Lambiri, Suntalam, Deck, Kamelya, Kontraplak, Rus Pleywood, Sınıf Lambiri, Kastamonu Entegre Mdf, Kapı Yüzeyi, Ladin Masif Panel, Yatak Dolabı, Budaksız Lambiri, İnşaatlık Kereste, Laminat Parke, 6m Kontraplak, Doğal Masa, Kastamonu Entegre Sunta, Tüm Kontraplak Çeşitleri, Ahşap Pencere, Amerikan Suntası, Compakt Laminant, Maun Kereste, Suntalam Renkleri, Streç Film, Kayın Kontraplak, Teak Kereste, PVC Bant 0,40 cm, Tutkal, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.