Menü

OSB Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

OSB

OSB

OSB üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca OSB çeşidi bulunmaktadır.

OSB fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz OSB işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

OSB olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Pervaz, Marin Kontraplak, Sedir Kereste, Suntalam, 15m Kontraplak, Tüm Kastamonu Enteğre Mdf Lam, Pergole, Deck, İthal Kereste, Lareks Kereste, Yatak Dolabı, Ahşap Pencere, Kapı Yüzeyi, Maun Kereste, 6m Kontraplak, Dyson Maskeleme Bantları, 4m Kontraplak, İnşaatlık Kereste, Gürgen Masif Panel, Lambiri, Sümerlit, Kastamonu Entegre Sunta, İreko Kereste, Akrilik, Kastamonu Entegre Mdf, Kapı Kolları, OSB, Tutkal, Kayın Kereste, Sunta, Ayos Kereste, Sapelli Kereste, Kontraplak, Süper Lambiri, Budaksız Lambiri, Laminat Parke, PVC Bant 0,40 cm, Kamelya Üretim, Yerli Pleywood, Pleywood, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.