Menü

Kontraplak Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Kontraplak

Kontraplak

Kontraplak üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Kontraplak çeşidi bulunmaktadır.

Kontraplak fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Kontraplak işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Kontraplak olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Eyong Kontraplak, Ayos Kereste, Kamelya, Fors Meteşe, PVC Bant 0,40 cm, Egzotik Kereste, Sandwich Kasa, Laminat Parke, Mutfak Dolabı, Yönsüz Menteşe, Kontraplak, Kapı Kilidi, Şeffaf Bağlantı, Döşeme, Mobilya Kulpları, Ambalaj Sandığı, Kapı Sereni, mdflam, Akrilik, Mobilya Üretim, Tüm Kastamonu Enteğre Mdf Lam, Su Bazlı Boya, Ladin Masif Panel, Dyson Maskeleme Bantları, Mdf, Proje İşleri, Kayın Kereste, Thermowood, Suntalam Renkleri, İnşaatlık Kereste, Kastamonu Entegre Mdf, Kamelya Üretim, Fors Ray, Tutkal, Doğal Masa, Sapelli Kereste, Pervaz, Sundurma Yapımı, Panel, Teak Kereste, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.