Menü

Kiriş Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Kiriş

Kiriş

Kiriş üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Kiriş çeşidi bulunmaktadır.

Kiriş fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Kiriş işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Kiriş olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Döşeme, Kamelya Üretim, Thermowood, PVC Bant 1 m, Sapelli Kereste, Gürgen Masif Panel, Lastik Ayak, Egzotik Kereste, PVC Bant 0,80 cm, Dyson Maskeleme Bantları, Kış Bahçesi, Ahşap Pencere, Çam Masif Panel, Lambiri, Kavak Kontraplak, Ahşap Ev, İreko Kereste, Kapı Fitili, Peyzaj Kütükleri, Sipo Kereste, OSB, Kastamonu Entegre Sunta, Doğal Masa, Pleywood, Panel, İthal Kereste, Sümerlit, Deck, Petek, Mobilya Dekorasyon, Yatak Dolabı, Kapı Yüzeyi, Masif Panel, Hırdavat Aksesuar, Zımba Teli Çeşitleri, Kayın Kontraplak, Pergole, Amerikan Suntası, Suntalam, Kayın Kereste, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.