Menü

Kapı Fitili Üretimi Fiyatları Çeşitleri

(0555) 972 40 05

(0555) 972 40 05

info@durmazkereste.com

Kapı Fitili

Kapı Fitili

Kapı Fitili üretimi, çeşitleri, fiyatları ile ilgili Durmaz Kereste Fabrikası olarak; en kaliteli ağaçları bizimle çalışan seçkin firmalara ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Piyasada onlarca Kapı Fitili çeşidi bulunmaktadır.

Kapı Fitili fiyatları şeklinde Google aramalarında karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkabilmektedir ve firmaların birçoğu bunlardan hangisine güveneceği konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Durmaz Kereste Fabrikası, birçok ekonomik buhranları geride bırakabilen ve ayakda durabilen ender firmalardan bir tanesidir.

Amacımız üretimini gerçekleştirdiğimiz Kapı Fitili işinin, en iyi şekilde nasıl yapabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın kullandığı son teknoloji makine ve ekipmalar, profesyonel ve 10 yıllardır deneyim sahibi kadrosu ile Adana ve çevre illerde birçok kişi tarafından biliniyor ve değer görüyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Kapı Fitili olarak şeklindeki Google aramalarınızda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde süpriz indirimli tekliflerimizden veya kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Durmaz Kereste olarak; yan tarafta gördüğünüz resimdeki tüm hizmetleri, ürünleri 7/24 çalışan profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamızda; Mobilya Üretim, Odek Pleywood, Hırdavat Aksesuar, Gürgen Kereste, Maun Kereste, Streç Film, Gürgen Masif Panel, 4m Kontraplak, Pervaz, PVC Bant 1 m, Amerikan Suntası, Rus Pleywood, Çam Masif Panel, Budaksız Lambiri, Laminat Parke, mdflam, Mobilya Dekorasyon, Sedir Kereste, PVC Bant 0,40 cm, Akrilik, Eyong Kontraplak, Deck, Ambalaj Sandığı, Kayın Kereste, Atlas Zımpara, Kamelya, 15m Kontraplak, Kapı Sereni, PVC Bant 0,80 cm, Sınıf Lambiri, Kapı Yüzeyi, 8m Kontraplak, Yerli Pleywood, Marin Kontraplak, Sandwich Panel, Kapı Fitili, Masif Panel, Kapı Kolları, Ladin Masif Panel, Lareks Kereste, bu ürünlerin tedarik edilmesi, çeşitlerine bakmak ve fiyat almak isterseniz telefon ya da iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde size sunacağımız teklifi, bir başka firmadan duymanız mümkün olmayacağını bilmenizi rica ederiz.